Apie

De Ribas Jewellery

„De Ribas Jewellery kuria, gamina ir parduoda savo unikalių juvelyrinių dirbinių kolekcijas, pagamintas iš tvirto 14K ir 18K aukso, kartu su daugybe natūralių brangakmenių, tokių kaip deimantai, safyrai, smaragdai ir rubinai.

 

De Ribas Jewellery istorija

De Ribas Jewellery istoriją kuria Ribas šeima, kurių pagrindinis noras ir tikslas – padaryti, jog deimantai būtų prieinami visiems. Įmonės šaknys randasi Izraelyje, kuomet dar 2002 metais, kai Tel Avive buvo įkurta pirmoji  „Ribas jewelery”. 


Šiandien 

Šiandien įmonė plečiasi taip, kad gali didžiuotis parduotuvėmis ne tik Izraelyje, bet ir Vilniuje. Vos per kelis metus sugebėjome atidaryti parduotuves mieste, pasiūlyti naują konceptą, atrasti savo klientą ir prekybos centruose.

Sustoti neketiname ir kasdien tobulėjame tam, kad klientas patirtų aukščiausio lygio aptarnavimą ir pasitenkinimą kiekvieną kartą įsigyjęs naują gaminį.


Sąžiningos kainos

Turint dvidešimties metų patirtį, De Ribas Jewellery pasikliauna ne tik patirtimi, bet ir dideliu deimantų tinklu, kuriuo gali naudotis iš vidaus, taip užtikrinant geriausias žaliavos kainas ir kokybę. Deimantai atkeliauja tiesiai iš Izraelio deimantų biržos, turinti mažą sąnaudų struktūrą, „Ribas“ komanda kuria, gamina ir parduoda aukščiausios kokybės papuošalus geriausiomis kainomis.  „De Ribas Jewellery kainos - nuo 55 eurų iki Jūsų didžiausių svajonių ir vizijų išpildymo. 

Mūsų kokybė ir darbo etika

„De Ribas Jewellery” parduoda tik natūralius deimantus, brangakmenius ir aukščiausios kokybės ir rūšių auksą. „De Ribas Jewellery“ kiekvienas papuošalas yra pažymimas unikaliu gemologiniu sertifikatu, kuriame išsamiai aprašomos pagrindinės savybės, tokios kaip deimanto dydis, svoris, auksas.

Visa juvelyrikos komanda rūpinasi, kad visi naudojami deimantai būtų be konfliktų ir kad deimantai būtų gaunami tik iš Izraelio deimantų biržos, sertifikuotos „Kimberley Process“ narės.